Vietnam- krajina plná histórie, rozprávkových miest a nezabudnuteľných zážitkov ?

Okouzlující rezort sa nachádza v exotickom záhradnom prostredí. Hotel ponúka veľa rozmanitosti vďaka rôznym aktivitám v areáli a okolí.

Destinácia : Vietnam, Mui Ne Bay (Phan Thiet)

Hotel Amaryllis Resort and Spa ****

Strava :

  • bez stravy
  • Raňajky: Raňajky
  • polpenzia
  • Plná penzia

Doprava : Viedeň, Praha

Termíny

23.5.-3.6.2020 – 1316€/os. komplet, plná penzia , letecky z Viedne

13.6.-23.6.2020 – 1316€/os. komplet, plná penzia, letecky z Viedne

20.6.-30.60.2020 -1316€/os. komplet, plná penzia, letecky z Viedne

……a mnohé  ďalšie. Neváhajte a kontaktujte nás a my Vám obratom naceníme práve Váš termín zájazdu

 

V bezprostrednom okolí hotela sa nachádza len pár ďalších hotelov a 2 malé obchodíky s nápojmi a drobným tovarom, mestečko Mui Ne s možnosťou reštaurácií a obchodíkov je vzdialené cca 4 km (cca 2 Eur / cesta taxi). Letovisko Phan Thiet je vzdialené cca 12 km, transfer z letiska v Saigone trvá cca 5 hodín.

Vybavenie

K hotelovému vybaveniu patrí recepcia, hlavná reštaurácia, bar na pláži, café bar, club lounge pre večerné posedenie, práčovňa, Wifi pripojenie v rezorte a knižnica.

Ubytovanie

Celková kapacita: 51 izieb sa nachádza v 4 budovách. Základné vybavenie: klimatizácia, satelitná TV, telefón, minibar, trezor, sušič vlasov, zariadenie na prípravu kávy a čaju. Balkón alebo terasa. Pripojenie k internetu zadarmo. Kategória: * deluxe izba s výhľadom do záhrady (32 m2), * deluxe izba umiestnená pri pláži (32 m2), * deluxe premium s výhľadom do záhrady alebo za príplatok pri pláži (34 m2), * junior suite s výhľadom do záhrady alebo za príplatok pri pláži

Strava

V cene sú raňajky (formou bufetu). Možno za príplatok: -. Reštaurácie a bary: „Imperial“ – hlavná reštaurácia s výberom z ázijskej a západnej kuchyne, „Metis“ – bar na pláži s ľahkým občerstvením. „D light“ – café bar vybavený aj knižnicou a hrami, „Nomad“ – club lounge pre večerné posedenie.

Služby

Hostia môžu zdarma využívať bazén, detský bazén, posilňovňu, zahrať si plážový volejbal a futbal. Za poplatok: kúpele (masáže a iné relaxačné procedúry), vodné športy na pláži (windsurfing, kite surfing), neďaleko 2 golfové 18 jamkové ihrisko a tenisový kurt a požičovňa bicyklov.

Pláž

Hotel leží priamo na piesočnatej pláži Mui Ne (lehátka a slnečníky na pláži aj pri bazéne sú k dispozícii zdarma).

 

 

2019-12-23T12:33:54+00:00

Chcete viac informácií ? Pošlite nám kontakt, k ničomu sa nezaväzujete