?Pripravený na letné Olympijské hry 2020 v Japonsku ? ?? Rezervujte si vstupenky na túto veľkolepú udalosť už dnes ?

Olympijské hry sú svetová športová udalosť, ktorá priťahuje pozornosť stoviek miliónov ľudí na celom svete. Stali sa jedným z najsledovanejších hier a sú prestížnym  kultúrnym podujatím, najväčšou a najvyššou športovou udalosťou na svete, ktorá je snom každého športovca. 

 

Prežite spolu s nami nezabudnuteľné zážitky a adrenalínom nabitú atmosféru najväčšej športovej udalosti sveta !!

TERMÍN ZÁJAZDU : 23.07.2020 – 02.08.2020 ( 11 dní/ 10 nocí)  alebo 31.7 – 10.8.2020 ( 11 dní ) 10 nocí)

LETECKY z Viedne

CENA – 5788€ komplet  s balíčkom vstupov na LOH! – pre oba termíny cena rovnaká

  • 11- dňový poznávací zájazd 
  • ubytovanie v 4* hoteloch
  • strava zabezpečená formou raňajok

 

Program:

1. deň:
1. – 2. deň
Presun na letisko do Viedne a následný odlet do Tokia. Po prílete nás bude čakať transfer a ubytovanie v hoteli.

3. deň:
Tokio. Mesto, ktoré je neustále v pohybe. Unikátna desať miliónová moderná metropola nás okamžite uchváti svojou atmosférou,  futuristickou architektúrou či vynikajúcou gastronómiou.  Momentálne to však bude ešte o niečo viac atraktívne, ako obyčajne. Letné olympijské hry sa v Tokiu odohrali prvý raz v roku 1964 a tento rok mesto opäť ovládne najprestížnejšia športová udalosť na svete. Prvý kontakt s olympijským Tokiom pre nás bude bezpochyby nezabudnuteľný zážitok. Zvyšok dňa bude venovaný športovým podujatiam.

4. deň:
Po raňajkách sa ponoríme do mesta hlbšie. Intenzívne začneme hneď po raňajkách. Navštívime jedinečnú svätyňu šintoizmu Meiji Jingu, poprechádzame sa nádhernými záhradami Cisárskeho Paláca a neobídeme ani rozprávkový budhistický chrám Asakusa Kannon. Ako by sme predsa mohli, jedná sa totižto o najveľkolepejší a najnavštevovanejší chrám v celom Tokiu! Po obede sa ešte prejdeme rušnou nákupnou uličkou Nakamise a následne si doprajeme individuálne voľno.

5. deň:
Vedeli ste, že Japonci pestujú melóny v tvare kociek pre lepšie skladovanie? Alebo to, že čierna mačka sa tu považuje za znak šťastia? A to je len zlomok vecí, ktorými nás Japonsko prekvapí možno aj počas tohto dňa. Ten totižto opäť venujeme práve miestnej kultúre ale aj skvelým športovým podujatiam.

6. deň:
Po raňajkách opúšťame hlavné mesto a smerujeme do ikonického historického mesta Nikko. To patrí k najposvätnejším a tiež najnavštevovanejším mestám celej krajiny. Práve tu náš čaká skutočný unikát v podobe nádherného chrámového komplexu Nikko Toshogu Shrine. V srdci úchvatnej prírody sa tu na malej ploche nachádza veľké množstvo šintoistických a budhistických chrámov, svätýň a ďalších skvostných pamiatok, z ktorých niektoré sú zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. Jedna stará japonská múdrosť dokonca hovorí: „Nemôžeš povedať, že si videl všetky krásy sveta, kým si nevidel Nikkó.“ Tým však dnes určite nekončíme. Pokračujeme v poznávaní krajiny pričom si spravíme  foto zastávku pri krásnom jazere Chuzenji a neobídeme ani 97 metrov vysoký vodopád Kegon. Následne sa presunieme naspäť do Tokia.

7. deň:
Po raňajkách nás čaká voľný deň venovaný individuálnemu programu a návšteve športových podujatí.

8. deň:
Navštíviť Japonsko a nevidieť horu Fuji? To si teda nevieme ani predstaviť. Práve preto sa dnes presunieme k vyhľadávanému jazeru Ashi, kde absolvujeme krátku romantickú plavbu s nádhernými výhľadmi na okolitú krajinu. Neskôr nás však čaká jedinečná cesta lanovkou až  na vrch Komagatake. Čína má Veľký čínsky múr, Francúzsko Eiffelovu vežu, Amerika sochu Slobody a Austrália operu v Sydney. Drvivá väčšina národných symbolov sú stavby vytvorené človekom. V Japonsku je ale všetko inak, o čom nás presvedčí rozprávkový výhľad na dokonale symetrickú horu Fuji. Nejedná sa o len najposvätnejšiu a najslávnejšiu hora Japonska, ale aj najvyšší vrchol celej krajiny, týčiaci sa do výšky 3776 m n. m. Na vrchole Komagatake sa nám v prípade priaznivého počasia naskytnú dych berúce pohľady na túto posvätnú ikonu Japonska.  Následne sa vrátime naspäť do Tokia.

9. deň:
9. – 10. deň.
Tieto posledné dni nášho olympijského dobrodružstva budú venované práve individuálnej návšteve športových podujatí, ale aj nákupom či oddychu.

11. deň:
Po raňajkách sa presunieme na letisko  a následný spiatočný let do Viedne.

Celková cena zahŕňa

Leteckú dopravu s prestupom. Transfer BA – letisko –BA, privátne letiskové transfery v Japonsku,ubytovanie v 4* hoteli s raňajkami, privátnudopravu alebo dopravu metrom počas programu,vstupy podľa programu, sprievodca CK. Servisné poplatky 540EUR.

Celková cena nezahŕňa

Stravu okrem uvedenej, cestovné poistenie, dopravu mimo uvedenej v programe.
2019-10-18T12:37:03+00:00

Chcete viac informácií ? Pošlite nám kontakt, k ničomu sa nezaväzujete