Novopostavený?luxusný hotel 16+ s Ultra all inclusive ?a prvotriednymi službami za uvádzacie ceny ?

Novopostavený moderný hotel siete Steigenberger ponúka prvotriedne služby a luxus svojim klientom od 16 rokov.

Destinácia: Egypt /Hurghada

Hotel STEIGENBERGER PURE LIFESTYLE RESORT 5*

Strava: 24 hodinový all inclusive

Doprava: Viedeň, Piešťany, Bratislava

Termíny:

11.5.-18.5.- cena na osobu 877€ komplet, ubytovanie v suite jacuzzi, letecky z Viedne

7.6.-14.6.- cena na osobu 963,40€ komplet, ubytovanie v suite jacuzzi, letecky z Piešťan

Kontaktujte nás a my Vám radi vypočítame  cenu Vášho termínu 🙂

Umiestnenie:

Novo postavený luxusný hotelový butikový hotel známeho nemeckého hotelového reťazca Steigenberger je zapustený do golfového ihriska hotela Steigenberger Al Dau Beach priamo na súkromnej piesočnatej pláži slnka. Do centra mesta Hurghada je známa „Sakalla“ asi 10 minút jazdy. Letisko Hurghada je tiež len pár minút jazdy.

Vybavenie:

Unikátny a senzačný „Steigenberger Pure Lifestyle“ zapôsobí na elegantné ubytovanie, veľkolepé reštaurácie a neobmedzené privilégiá. Kompletná biela mramorová a štýlová lobby s chladnou plochou a recepciou zabezpečuje relaxačnú prestávku od prvej sekundy.
Ráno tiché melódie, popoludňajšia chill-out hudba a hip-vibrácie až do rána poskytujú nezabudnuteľnú oázu pohody pre dušu.
120 luxusne zariadených apartmánov, ktoré sú k dispozícii v 3 rôznych veľkolepých povrchových úpravách, poskytujú relaxačný pobyt v novom rozmere luxusu a radosti. Hotelový bazén so zabudovanými biliardovými stolmi, relaxačný bazén a trendy plážový klub. Prístup k 10 rozmanitým bazénom (čiastočne vyhrievané v zime) ostatných hotelov v stredisku Steigenberger.

Ubytovanie:

Suita Jacuzzi: cca. 52 m² (všetky označenia zahŕňajú balkon/terasu s rozlohou 4 m²) veľké jacuzzi suity majú niekoľko jacuzzi, sprchu, toaletu, kozmetické zrkadlo, klimatizáciu, trezor, inteligentnú televíziu s nemeckými kanálmi, stroj na prípravu čaju a kávy Nespresso a hojdačku terasou.
Suita Jacuzzi typu A: cca. 35 m² (všetky údaje zahŕňajú balkón/terasu s rozlohou 4 m²) veľké jacuzzi suity typu A majú rovnaké vybavenie ako suita jacuzzi, ale sú menšie a nachádzajú sa na strane pozemku.
Suita plávania: cca. 54 m² (všetky údaje vrátane balkóna/terasy 4 m²) veľké Swim Up Suites majú podobný prístup k bazénu s terasou ako jacuzzi suity, ale sú priestrannejšie.
Penthouse: Suity v horných poschodiach sú vybavené ako jacuzzi Suites, majú cca. 107 m² (všetky informácie vrátane balkóna o rozlohe 16 m²) s vlastnou obývacou izbou, súkromným nekonečným bazénom a úchvatným výhľadom na Červené more.

 All Inclusive:

Najlepšie vo svojej triede gurmánske možnosti pre každý vkus a každé jedlo.Exkluzívna 24-hodinová ponuka Lifestyle All Inclusive zahŕňa 2 možnosti raňajok, 6 rôznych možností na obed a 7 možností pre 252-kusový bufet na Gurmánskom trhu s 8 živými vareniami alebo v hlavnej reštaurácii hotela Steigenberger Al Dau Beach.Obed v „gurmánskom trhu“ s 8 živými miestami na varenie, ako aj rôzne občerstvenie, ako napríklad sushi a šaláty v plážovom klube a reštaurácii v bazéne alebo v jednej z reštaurácií hotela Steigenberger Al Dau Beach: v reštaurácii „Tanga“ v reštaurácii „Bwala“ v bazéne alebo v hlavnej reštaurácii „Tamarind“ večera v „Gourmet trhu“, v „Alex“ (dvakrát do týždňa, rezervácia potrebné), alebo tiež v reštauráciách sesterského hotela Steigenberger Al Dau Beach Hotel: v plážovej reštaurácii „Tanga“ , v jednej z 3 ázijských reštaurácií „S-Squares“ (raz týždenne, rezervácia je nutná), alebo tiež v „Tamarinde“.V lobby bare je k dispozícii výber miestnych, alkoholických a nealkoholických nápojov po dobu 24 hodín.V ostatných paneloch závisí od otváracích hodín.Plážová reštaurácia „Alex“ môže navštíviť aj hostia hotela Steigenberger Al Dau Beach.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: Voľný vstup do nočného klubu Club & Lounge „Elements“ vo štvrti Hurghady na Al Dau Promenade. Hostia dostanú 25% zľavu na jedlo a miestne nápoje.

Zahrnuté športy: „TECHNOGYM“ (otvorené 24 hodín)
**
Bezplatné používanie medzinárodne certifikovaného vodného parku Splash/Aqua Mania, v najvyššej medzinárodnej kvalite a bezpečnostných štandardoch, v hoteli Steigenberger Aqua Magic (s množstvom obrovských snímok a atrakcií). Zahŕňa neobmedzené nealkoholické nápoje, občerstvenie a miestne alkoholické nápoje od 9:00 do 17:00, rovnako ako použitie bazénov hotela Steigenberger Al Dau Beach vrátane zimného vyhrievaného bazénu so slanou vodou a vírivky.
**
Prenájom pedalo a kanoe od 9 do západu slnka
**
Potápanie pri bazéne a ochutnávka windsurfingu v aqua centre (počasie dovolí)
**
Golfové ihrisko na našom 9-jamkovom golfovom ihrisku s golfovým ihriskom vrátane prenájmu vybavenia (rezervácia je nutná)
**
Jediné letovisko v Egypte, ktoré ponúka neobmedzené dni pre kvalifikovaných hráčov golfu ako súčasť Lifestyle All Inclusive.
**

Športy za poplatok: Ilios Diving Club & Aquacentrum s vlastným prístavom (9 súkromných lodí, vrátane VIP rýchlostných lodí a sklených lodí.

Wellness: Voľný vstup do sveta relaxácie v hoteli Algotherm Thalassa & Spa v hoteli Steigenberger Al Dau Beach (za poplatok). Pri každom pobyte dostávajú zľavnené poukazy na masáže vo výške 5 €.

Hotelové služby: V celom objekte sú k dispozícii neobmedzené vysokorýchlostné Wi-Fi vrátane dvoch ďalších hotelov (Al Dau Beach Aqua Magic).

2019-03-22T10:55:08+00:00

Chcete viac informácií ? Pošlite nám kontakt, k ničomu sa nezaväzujete