Egypt – luxusný hotel s výbornými službami za skvelé ceny ⚜️

Tento luxusný rezort sa nachádza v Port Ghalib, priamo na rozľahlej pláži a slanej vode. Dlhé mólo vedie cez koraly v hlbokom mori a pozýva vás na rozsiahle šnorchlovanie. Vzhľadom na koralový útes na mori odporúčame vziať si so sebou kúpacie topánky. Jeho vlastný prístav s obchodnými a zábavnými zariadeniami je len pár krokov od letiska, na letisku Marsa Alam je to len cca. 10 minút autom.

Destinácia : Egypt/ Marsa Alam a Quseir, Port Ghalib

Hotel:  The Palace Port Ghalib 5*

Doprava: letecká – Viedeň

Služby: All inclusive

11.1.-25.1.2020 ( 15 dní) – 550€

18.1.-1.2.2020 – 579€

13.2.-27.2.2020 – 639€

22.2.-7.3.2020 – 658€

16.1.-30.1.2020- 689€

NAŠE CENY SÚ KONEČNÉ

Kontaktujte nás a my Vám radi naceníme práve Váš termín.

 

Sesterské hotely Siva Port Ghalib a Port Ghalib, ktoré sa nachádzajú len kúsok od hotela, tvoria spoločný rozľahlý komplex, ktorý zahŕňa RED SEA SPA. Unikátna architektúra hotela pripomína moderný arabský palác. K vybaveniu patrí priestranná vstupná hala s recepciou, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet (vysokorýchlostné za poplatok), hlavná reštaurácia Olive so záhradnou terasou, à la carte reštaurácia Cardamon (za poplatok) v Siva Port Ghalib “a rôzne bary.
V udržiavanom vonkajšom komplexe sa nachádza umelá lagúna so slanou vodou obklopená piesočnatou plážou s ležadlami, pri mori nájdete priestranný sladkovodný bazén (sezónne vyhrievaný) so samostatným detským bazénom a snack barom a barom pri bazéne. Plážové ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo, osušky sú v plážovej taške v izbe pripravené. Zariadenia sesterských hotelov Siva Port Ghalib a Port Ghalib Resort môžu byť kedykoľvek použité.

miestnosť:

Elegantné a pohodlné štandardné izby majú sprchu, WC, sušič na vlasy, klimatizáciu/kúrenie (sezónne), SAT TV, telefón, pripojenie na internet (za poplatok), trezor, minibar (za poplatok), príslušenstvo na prípravu kávy a čaju (za príplatok), Posedenie, balkón/terasa alebo francúzske okno s výhľadom na lagúnu (DLZ/ELZ) alebo do záhrady/Marinablick (DZG/EZG). Izby Deluxe (DZM/EZM) sú rovnaké, ale majú výhľad na more alebo na bazén.
Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Pri rezervácii s 2 dospelými a 1 dieťaťom alebo 3 osobami majú izby manželskú posteľ a prístelku.

Šport a zábava:

Fitness centrum, plážový volejbal, bežecká dráha (asi 1,7 km), tenis a minigolf po dobu 1 hodiny zdarma v čase 9:00 – 17:00, 1 bezplatný potápačský šnorchel s sprievodcom (bez vybavenia); 1 x týždenná orientálna show, večerná živá hudba a predstavenia v stredisku Siva & Port Ghalib „.
Za poplatok: procedúry v RED SEA SPA so saunou, parným kúpeľom, hammamom, masážami; Stolný tenis, tenis, minigolf; Potápanie, šnorchlovanie a rôzne vodné športy miestnych poskytovateľov na pláži.

Maxi Kids Club & ETI Detská služba:

S cieľom urobiť dovolenku týždeň vzrušujúce pre malých hostí ETI medzi 4-12 rokov, ETI Maxi Detský klub ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne) nemecky hovoriace deti môžu prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové skupiny je vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI – vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičovňa kočíkov, ohrievač fliaš, plážové a vodné hračky, Varná kanvica, meniaca sa stolová podložka.

All inclusive:

Všetky jedlá formou bufetu v hlavnej reštaurácii, popoludňajšie občerstvenie, káva/čaj, pečivo/koláče a zmrzlina, miestne nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje od 10:00 do 12:00 v rôznych baroch (plážový bar 10:00 17:00).
Noste všestranný náramok je povinný. Ostatné služby sú k dispozícii na mieste za príplatok.
Je požiadaný o vhodné oblečenie (dlhé nohavice, Bermudy, košele/blúzka, topánky) večer v reštauráciách a baroch.

Poznámka: Egypt má povinnú vízovú povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, – za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj víza pri príchode na egyptské letisko (25, – US $/Visamarke cca € 22, -). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

 

2019-12-19T13:56:00+00:00

Chcete viac informácií ? Pošlite nám kontakt, k ničomu sa nezaväzujete